Čo s deťmi počas jarných prázdnin?

Autor: Gemerland <redakcia(at)gemerland.sk>, Téma: Spravodajstvo, Zdroj: PaedDr. Dana Spišáková, CVČ Relax, Vydané dňa: 17. 02. 2009

Jarné prázdniny v našom kraji budú od 2. marca do 6. marca 2009. Veľa rodičov si už teraz láme hlavu, čo s najmenšími ratolesťami počas celého týždňa. Veď to poznáte – jarné prázdniny – rodičia v práci a doma nuda. Záchranou môžu byť aj starí rodičia, ale to nie je ono. Centrum voľného času Relax v Rimavskej Sobote nezaháľalo a pripravilo pre Vás super program počas jarných prázdnin v mestskom tábore s dennou dochádzkou.

Mestský tábor bude v prevádzke od 7.15 hod. do 16.45 hod. V tomto čase sa postaráme o Vaše deti, ktoré sa u nás určite nudiť nebudú. Deti čaká pestrý program, skvelí vedúci, kamaráti, veľa zábavy a rôzne športové aktivity . Cena tábora je 18 €. V cene je zahrnutá strava /obed, olovrant/, pitný režim, poistné, ceny a odmeny za súťaže, pedagogický dozor.

tabor
Svoje deti môžete nahlásiť do 23. 2. 2009 priamo v CVČ na hospodárskom oddelení, telefonicky na čísle telefónu 047/56 24 691, e-mailom: uctorelax@rsnet.sk. Na spoločne strávené chvíle s vašimi deťmi sa tešia pracovníci CVČ.
tabor1