Zoznam rubrík
Vyhľadávanie
Naposledy registrovaní
yuanyuan22
chenjinbei
cadwangy3
Novinky
01.04.2007: Autorské práva
Autorské práva vyhradené! Prezentovanie materiálov z tejto internetovej stránky je možné len vo forme uvedenia odkazu na jej pôvodné umiestnenie.

02.01.2007: Upozornenie
Upozorňujeme pisateľov komentárov, že komentáre, ktoré nesúvisia s témou a osočujú budú bez upozornenia vymazané!!!
Kalendár
<<  Február  >>
PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Spravodajstvo

Študentská spoločnosť EGTop na veľtrhu v Košiciach

Evanjelické gymnázium v Tisovci ponúka študentom mnohé zaujímavé vyučovacie a záujmové predmety. Patrí medzi ne aj predmet Aplikovaná ekonómia, nepovinný predmet, ktorý si môžu zvoliť študenti štvrtého ročníka. 25 štvrtákov prejavilo oň záujem, a tak sa začala ich spoločná cesta od založenia, cez úspešné fungovanie až po ukončenie činnosti študentskej spoločnosti EGTop.

Nastal čas plánovania produktov a akcií, všetko za cieľom upútať pozornosť spotrebiteľov, bežných študentov a učiteľov nášho gymnázia. Pracovali sme tvrdo, aby ich naše produkty a služby upútali a aby sme im ponúkli práve to, čo potrebujú. Naše spoločné úspechy, ale i nenaplnené očakávania, sme potom mohli reprezentovať na Veľtrhu študentských spoločností Junior Achievement v Košiciach dňa 19. marca 2008.
veltrh
Príprava na tento veľtrh bola náročná, pretože sme museli vyriešiť otázku dekorácie nášho stánku, nášho reprezentačného tímu, pozostávajúceho z piatich členov firmy, a taktiež prípravy prezentačných materiálov. Dôkladným plánovaním, spoločným úsilím a húževnatou prácou sme však všetko zvládli a boli sme pripravení profesionálne reprezentovať EGTop a EGT. Po príchode do Domu kultúry v Košiciach sme sa ihneď pustili do prípravy nášho stánku. Keď bolo všetko hotové, ostal nám čas na zhodnotenie stánkov konkurencie, ktorú predstavovalo 19 študentských firiem zo škôl z prevažne východného Slovenska. Po slávnostnom otvorení veľtrhu predstaviteľmi spoločnosti Junior Achievement Slovensko a zástupcami sponzorov veľtrhu sme sa pustili do prezentácie pôsobenia a činnosti našej spoločnosti. Návštevníkov veľtrhu bolo až prekvapujúco veľa, a tak náš reprezentačný tím mal plné ruky práce s oboznamovaním, vysvetľovaním a prezentovaním.
veltrh1
Samozrejme, veľtrh nebol iba miestom na prezentáciu svojej firmy, ale taktiež možnosťou zasúťažiť si v rôznych kategóriách. Tri z nich boli ceny za najkrajší stánok (hlasovali návštevníci, firmy a usporiadatelia), zatiaľ čo zvyšné štyri boli profesionálnejšieho charakteru (manažérsky tím, marketingová prezentácia, inovatívny výrobok a zodpovedné podnikanie – cena od firmy Hewlett-Packart). Naše kreatívne nápady a tvrdá práca neostali nepovšimnuté, a tak sme vyhrali prvé miesto v troch kategóriách, menovite cenu od konkurenčných firiem, cenu za najlepší manažérsky tím a cenu za najlepšiu marketingovú prezentáciu. A tak sme úspešne ukončili našu účasť na tohtoročnom veľtrhu. Potešilo nás hlavne to, že sme dokázali obhájiť úspešnosť predošlých študentských spoločností EGT a dokonca zdvihnúť latku o čosi vyššie. Naše úsilie, spoločná práca, ochotní študenti a skúsený učiteľ nám dopomohli k tomuto úspechu. Naša vďaka patrí hlavne Ing. Čajkovi - bez jeho ochoty, podopory, skvelého vedenia a inovatívnym nápadom by sme to neboli dotiahli takto ďaleko. Ostáva nám už len pokračovať v začatej práci tak, aby, keď príde čas zhodnotiť naše pôsobenie a ukončiť činnosť firmy, sme mohli označiť naše podujatie za úspešné a následne zúročiť nadobudnuté poznatky a skúsenosti v reálnom živote.

| Autor: Gemerland | Vydané dňa 10. 04. 2008 | 997 prečítaní | Počet komentárov: 0 | Pridaj komentár | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Magdaléna Lauríková, Evanjelické gymnázium Tisovec
Hlavné menu
Hlavná stránka Najčítanejšie články Diskusné fórum Zoznam rubrík Ankety Fotogaléria Inzercia CHAT Download

smahu horoskopy

smahu počasie

Inzercia
6.11.2018 - Rimavska Sobota
ponuka (Predám)
Predam 2 ks pneumatiky Kor…
6.11.2018 - Rimavska Sobota
ponuka (Predám)
Predam 2 ks pneumatiky Con…
Informácie
IP adresa: 18.206.175.155
Dátum: 20. 02. 2019
Čas: 14:30
Meniny má: Lívia
Zajtra bude: Eleonóra

Práve pripojených registrovaných čitateľov: 4
Free money making opportunity. Join Cashfiesta.com and earn cash. Predpoved pocasia :: www.meteo.sk Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Zábava
V systéme nie je žiadny partner

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz